WEDDING.

12. července 2014 v 19:22 | Ter. |  Přirozené prostředí

Poslední dva týdny si připadám opravdu dost produktivní, co se článků týče. Možná je to tím, že se válím doma a nebo tím, že nemám hlavu zatíženou magnetickou funkcí ve fyzice. Tak jako tak, došla jsem k závěru, že v létě se celá blogová záležitost hezky obnoví. Vždyť to bylo přesně uprostřed letních prázdnin před dvěmi lety, když jsem se rozhodla odpoutat se od "superextraskvělýhoaúžasnýho" fanblogu a přešla sem. Jenže to bychom předbíhali, na přípravy na velké oslavy máme ještě asi dva nebo tři týdny, takže pořád máte čas jít a pořídit blogu něco pěkného, hahaha.

Abych se konečně dostala k tématu, kterým je svatba, včera jsem na jedné byla. Ženil se dlouholetý přítel rodičů, který nikdy moc na svatby nebyl. Přesně ten, co mě hlídal tím způsobem, že hrál na naší staré krabici střílečky nebo se mnou hrál na naší plovoucí podlaze kuželky, popř. ze mě a mých dvou obrovských plyšáků dělal čupr sendvič. Když se nad tím teď ohlédnu zpátky, nechápu, jak mě to mohlo nebolet, když se mnou hodil o zem tak, že jsem přejela celý pokoj (ano, správně, to já byla bowlingová koule, ta drobná holčička bez předních zubů, což záhadně nebyla chyba již zmiňovaného turnaje v bowlingu).

No jen se podívejte, už od mého narození jsme se měli rádi. Ksichty nedělám na kde koho.

Byla jsem tedy pouze na obřadu, protože nevím, co bych dělala s minimálně o patnáct let staršíma lidma někde v hospodě v Krči. Už takhle mě nikdo ze známých rodičů pomalu nepoznal a pletl si mě s další, tenkrát nepřítomnou, kamarádkou na vandrech. Tatínek mi minimálně třikrát řekl, jak mi to sluší a chlubil se každému, kdo přišel, že jsem jeho dcera (a někdy to nebylo úplně chlubení, jako spíš zastrašování, které vyvrcholilo tím, když mi ve frontě na gratulace řekl, že už vím, jak to chodí, takže se můžu tak za patnáct dvacet let vdát taky - čímž se potvrdilo jak ho děsí, že za rok už budu na hraně puberťáka a oficiálně dospělého člověka).


Tenhle pán, tedy ženich, se celou dobu usmíval jako sluníčko a já si myslím, že třešničkou bylo to, jak jemu samotnému připadal obřad na tolik vtipný, že se při svém "ano" rozesmál na celé kolo.

Nevěsta byla krásná, ženich neutekl, obřad proběhl bez problémů a mámě se neroztekla řasenka. Co jsem potom brzy ráno slyšela od rodičů, raut/oslava proběhla zajímavě, soudě podle věže, na kterou ženich jakožto horolezec musel vyšplhat pro nevěstu nebo podle obrázku na které je ženich, který už dlouhá léta nosil své dlouhé vlasy v ohonu s úplně holou hlavou. Možná bych vám sem mohla hodit několik fotek, ale všichni zajisté dobře víte, že tak trochu nemám na co fotit, vůbec nic. Takže si budete muset nejspíš vystačit s představivostí a obrázkem níže, hahaha.
Jaký máte názor na svatby? Myslíte si, že je to zbytečné vyhazování peněz nebo byste byli ochotni za svatbu utrácet. Já osobně se těším na to, až jednou půjdu s tátou po boku po tom koberci k někomu, s kým budu ochotná strávit celý život a následně to oslavit s mými nejbližšími, kteří budou, jak doufám, podporující a budou respektovat moje rozhodnutí. Nedivte se tomu, že jsem tím možná trochu unešená, když něco takového vidíte naživo, je to prostě hrozně krásný. Včera večer jsem se přistihla u přemýšlení o mojí svatbě, zatímco jsem si k hrudi tiskla jeden z malých polštářků, který mi měl nahradit nastávajícího. Řekněme, že začínám mlít kraviny a že to tady radši ukončím. :-D Na svatbu je brzo, hodně brzo a já si teď připadám trošku trapně za ten polštářek a konkrétní myšlenky, které tady radši publikovat nebudu, takže se mějte hezky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Holy Holy | Web | 12. července 2014 v 19:52 | Reagovat

Joo měla si blog o 1D že? to si pamatuju :))
a páni bowlingová koule? :DD
ale musel to být zážitek já nikdy na žádné svatbě nebyla :)
Mě se to zdá hrozně romantický svatby, ten obřad.. nevěsta je krásná jako nikdy a navíc tak výjimečná, všichni mají oči jen pro ni..pokud nezkejsnu sama s milionami koček po svém boku svatbě bych se určitě nebránila..:D

2 Olja:) Olja:) | Web | 13. července 2014 v 22:03 | Reagovat

Tý jo .. na svatbě už jsem dlouho nebyla :D jednu dobu jsem byla snad na 3 za sebou a teď dlouho nic .. no asi si budu muset počkat až začnou padat do chomoutu mojí starší kamarádi :DD

3 Denia Denia | Web | 13. července 2014 v 22:14 | Reagovat

Na svatbě jsem byla naposledy, když mi bylo myslím 6 roků :D, ale byl to zážitek, protože jsem měla princeznovské šatičky a korunku na hlavě :D.
Jinak super fotka, ten chlápek vypadá jako pohodář :D.
Jinak moc pěkně píšeš, a ten odkaz(pozdrav) byl super :DD.

4 adela. adela. | Web | 14. července 2014 v 11:10 | Reagovat

jak ty to děláš, že mě tvoje články vždycky dokážou rozesmát?:D "ano, správně, to já byla bowlingová koule, ta drobná holčička bez předních zubů, což záhadně nebyla chyba již zmiňovaného turnaje v bowlingu" :DD
já na svatbě byla jednou, taky přítel rodičů, jen jsem byla hrozně maličká, takže už si z toho nepamatuju vůbec nic, jen vím na 100%, že tam bylo hrozně moc jídla :D já osobně se na svatbu netěším, byla bych nejradši, kdybych nemusela. nevím proč, nechci říct, že je to ztráta času, spíš moc nejsem na nějaké extra závazky, nebo jak to říct:D

5 steel32 steel32 | Web | 14. července 2014 v 21:25 | Reagovat

ta fotka je ňuňatá :DDD
si úplně čekala, že z tebe bude dělat sandwich :DD
chtěla bych vidět to jak se u toho ano rozesmál :DD
a já nevím, svatby jsou krásná věc, ale nechci jí :DD zvlášť když vidím kolik manželství vydrží :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama